Apie mus

Kas mes esame?

Kigurumi kilmė  Japonija, tačiau šis nuotaikingas ir patogus drabužis greitai išpopuliarėjo visoje Europoje, dėka savo originalumo ir įvairių personažų. Iš Japonų kalbos žodis ,,Kigurumi” reiškia ,,nešioti minkštą žaislą”. Kaikurie žmonės Kigurumi nešioja viešumoje, bet Europoje dažniausiai šiuos kostiumus dėvima namuose. Tenka pripažinti, kad  į namų drabužiui, dėmesio skiriame mažai, kas nepuošia mūsų buities. Todėl Kigurumi – tai puikus sprendimas tiems, kas vertina patogumą, kokybę ir tuo pačiu nori paversti savo kasdienybę ryškia ir gražia. Kigurumi nešioja tiek vyrai, tiek moteris ir žinoma vaikai.

Visi tipai Kigurumi siuvami iš aukštos kokybės audinio: minkšto ir skalbimams atspariam – mikropluošto. Tai reiškia, kad Kigurumi kostiumas tarnaus ilgai ir bus malonus jūsų odai.

Ypatingą meilę Kigurumi išreiškia vaikai. Kiekvienas iš jų svajoja tapti vienu iš Kigurumi-panda, drakonu, velniuku ar kačiuku! Kokybiškas, nesukeliantis alergijos daiktas, leis vaikui įsisupti į fantazijų pasaulį, įsivaizduojant esą animacinio filmuko heroju ar žaismingu žvėreliu. Be abejonių, Kigurumi sukels daug teigiamų emocijų ir ryškių įspūdžių!

Kigu.lt  –  tai pirma Lietuvoje, tokio pobudžio online parduotuvė. Pas mus jūs galėsite įsigyti Kigurumi, kurį mes  pristatysime į bet kurį Lietuvos tašką. Platus asortimentas ir gera kokybė prekių  būtent tai, ką mes galime pasiūlyti savo klientams. Nesvarbu ar perkate Kigurumi sau ar norite padaryti puikią dovaną – visada galėsite mūsų e. parduotuvėje rasti tinkamiausią variantą.

Mes oriantuoti į klientą ir visada laikomės tikslingų darbo principų!

 

KODĖL VERTA PIRKTI PAS MUS?

 

1. Medžiagų kokybė.

Mūsų prekės yra gaminamos iš Supersoft, Polor flis ir Kolor flis mikropluoštų. Medžiaga turi gerą termoreguliaciją ir yra praktiška skalbimui.


2. Pinigų grąžinimo garantija 100%

Jeigu prekės Jums netiks arba nepatiks, mes greitai ir lengvai jas pakeisime į kitas arba gražinsime visus pinigus.


3. Pristatymas jau kitą darbo dieną.

Mes pristatysime prekes Jums patogiausiu būdu. Prekęs gausite jau kitą darbo dieną į bet kurį Lietuvos miestą (miestelį, kaimą) pasinaudoję kurjerių paslaugomis, kurie prekes pristatys iki pat Jūsų durų, arba prekes galėsite atsiimti Lietuvos pašto skyriuose.


4. Lankstūs atsiskaitymo būdai.

Galite apmokėti užsakymą Jums patogiasiu būdu: grynais pinigais prekės pristatymo metu arba sėdint namuose per internetinę bankininkystę.


5. Įvairus ir platus asortimentas.

Jūs galėsite išsirinkti iš ilgo sąrašo gyvūnų, Jūs visada galėsite mus parašyti ko Jums trūksta ir mes išpildysime Jūsų poreikius.