Chalatai

Švelnūs ir minkšti... Kas? Taip, tai „Kigu.lt” chalatai! Įvairių spalvų ir skirtingų modelių gaminiai, kuriuos Jums siūlome įsigyti, tikrai nepaliks abejingų. Kokybiškos ir labai patogios prekės, kurias apsirengus – šilta ir jauku. Kas galėtų atsispirti? „Kigu.lt” siūlomos prekės puikiai tinka įsisukti vėsų rudens ar žvarbų žiemos vakarą. Ir žinoma, apsigobti tingų rytą, kai dar taip sunku išsiropšti iš patalų. Taip pat, tai nepakeičiama apranga ilgus savaitgalius leidžiant namuose, kai norisi pabėgti nuo varžančių kasdienių drabužių. Šiuos chalatus lengva prižiūrėti, jie nesiglamžo ir gana greitai džiūna, o juos dėvėti gali visa šeima – gaminiai pasižymi anti alerginėmis ir anti bakterinėmis savybėmis, be to, yra laidūs orui, todėl tinka net ir patiems mažiausiems. O kad pastariesiems prekes dėvėti būtų dar smagiau siūlome žaismingai dekoruotų vaikiškų chalatų pasirinkimą. „Kigu.lt” prekės – tai chalatai prie kurių malonu prisiliesti ir nesinori nusirengti.

Chalatai internetu

Nemėgstate stovėti ilgose eilėse? O gal apskritai nesilankote prekybos centruose? Vengiate masinių susibūrimo vietų ir sumaišties tarp parduotuvių lentynų? Negalite pakęsti, kai Jus skubina ir mėgstate gerai viską apgalvoti? Tada „Kigu.lt” siūloma paslauga, kaip tik Jums, nes dabar išsirinkti gaminį galite be jokio streso. Chalatai internetu – tai patogus būdas apsipirkti ten, kur Jums patogiausia. Tiesiog apsilankykite mūsų puslapyje, išsirinkite norimas prekes ir luktelėkite, kol jos bus pristatytos į artimiausią pašto skyrių ar tiesiai į Jūsų namus. Tokiu būdu įsigyti galite visų rūšių „Kigu.lt” chalatus (tiek moteriškus, tiek vyriškus). Chalatai internetu – kad apsipirkti būtų dar patogiau.

Mūsų siūlomi chalatai

„Kigu.lt” siūlomi chalatai, kuriuos galima įsigyti ir internetu, puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško kokybiškų ir stilingų gaminių. Chalatai pasiūti iš anti alerginėmis ir anti bakterinėmis savybėmis pasižyminčio audinio, be to, jų pasirinkimas gana platus. Galima rinktis šiuos „Kigu.lt” siūlomus gaminius:

  • Moteriški chalatai (Subtilūs arba žaismingi gaminiai. Įvairių spalvų. Gali būti su gobtuvu arba be.)
  • Vyriški chalatai (Solidūs arba švelnesnių pastelinių spalvų gaminiai. Gana didelės kišenės, galima rinktis modelius su gobtuvu.)
  • Kigurumi kombinezonai vaikams ir suaugusiems (Dekoruoti spalvingais paveikslėliais. Kiekvienas gali tapti žirafa, zebriuku, pelėdžiukais ir daugeliu kitų personažų.)

Minkšti ir šilti chalatai

Naujausio modelio, minkšti ir malonūs chalatai Soft and Rest Chalatai yra sukurti pasinaudojus Kigurumi (Onesie) kombinezonų inspiracija, dėka kurios ir atsirado žaismingi ir patogūs chalatai aukščiausios kokybės.

Išskirtiniai ir nepakartojami Kigu chalatai yra pasiūti su didžiausiu kruopštumu ir skirtas didelis dėmesys detalėms. Gražios spalvos, puikus pasiuvimas, žaismingi gaubtuvai ir geriausias audinys Thermo–soft, tai svarbiausios savybės chalatų kolekcijos Soft and rest.

chalatai

Vienu prisilietimu įsimylėsite į prašmatnų audinį Thermo-soft, kuris suteikia minkštumo ir šilumos efektą. Šis audinys apkabins jūsų kūną ir suteiks nepakartojamą patogumą. Thermo-soft yra pralaidus orui, todėl jūsų odai leis kvėpuoti.

Jei jums nusibodo jūsų senas, nemadingas chalatas – keisk jį į Kigu chalatą. Šis chalatas yra puikus pasirinkimas.


Stilius: įprastas (turime su gobtuvais ir be gobtuvų).

Užsegimas: diržas.

Rankovės: ilgos.

Kišenės: yra.

Audinys: mikropluoštas Thermo-soft,100 % poliesteris.


Puiki dovanos idėja

Chalatai – visų mėgstama ir vertinama dovana. Juk nėra nieko patogiau ir maloniau, nei gerti rytais kavą ar leisti vakarus su šeima susipus į minkštą chalatą. Originalaus dizaino, pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagos, laidūs orui, vyriški ir moteriški chalatai maloniai nustebins mylimus žmones ar taps puikia dovanos idėja bet kokia proga, bet kuriuo metų laiku.

Tarp „Kigu.lt“ siūlomų gaminių neabejotinai atrasite tokį, kuris geriausiai atitiks Jūsų poreikius ir pomėgius. Siūlome gana gausų prekių asortimentą, todėl labiausia patinkantį gaminį pas mus išsirinks ir ieškantys žaismingų, spalvingų sprendimų, ir pirmenybę teikiantys klasikinio dizaino prekėms.

Susisiekite dėl chalatų