Kigurumi – tikras vaikystės stebuklas

Vargu ar reikia pristatinėti šiuos kombinezonus – kigurumi jau puikiai pažįstami vaikų. Šie minkšti ir nepaprastai nuotaikingi drabužiai jau seniai pelnė jų simpatijas, o galimybė persikūnyti į mėgstamą animacinio filmo veikėją ar pavirsti spalvingu gyvūnu yra didžiausias džiaugsmas, kurį vaikams suteikia šie kombinezonai. Jie – judesių nevaržanti, judėjimo laisvę suteikianti apranga, su kuria nepaprastai patogu tiek leisti laiką namuose, tiek laisvalaikio kelionėse ar dūkstant kieme su draugais. Be to, kigurumi gali tapti ir puikia kalėdinio karnavalo kostiumo idėja. Tokiu būdu – vienu šūviu – du zuikiai: ir praktiškas drabužis, ir nereikia daugiau vargintis ieškant šventinės aprangos. Na, o norintys savo mažuosius pradžiuginti dar labiau, gali visai nesudėtingai tai padaryti. Kaip? Ogi rinktis kombinezonus ne tik jiems, bet ir sau!

Kigurumi – ne tik vaikams

Nieko nėra smagiau, nei vienodais kostiumais vilkinti visa šeima, o kigurumi – tai puikiausia galimybė tai padaryti. Tik įsivaizduokite emocijas ir džiaugsmą, kai visi kartu virstate nuotaikingais gyvūnais, o neapsakomu patogumu vilkint šiuos kombinezonus gali mėgautis ne tik mažieji, bet ir suaugusieji. Tokiu atveju lieka tik išsirinkti, tapsite pašėlusių dinozaurų šeima? O gal jums labiau tiktų džiunglių valdovai tikrai? Be abejonės, svajingi vienaragiai – pats geriausias pasirinkimas. Kaip ir visi kiti, nes nusprendus įsigyti kigurumi – kitaip ir negali būti! Taigi, pirmyn rinktis ir pradžiuginti nepaprastu pirkiniu ne tik mažuosius, bet ir savo antrąją pusę ar net… Draugus?

Pašėlęs kostiumų vakarėlis

Nors draugų sambūriai visada būna smagūs ir linksmi, dar daugiau netikėtumo ir geros nuotaikos jiems galite suteikti surengę kostiumų vakarėlį, o šiai pašėlusiai idėjai įgyvendinti kombinezonai – puikiai tiks. Juk nė vienas neatsisakytų galimybės pamatyti savo geriausią draugą asiliuko, zebro ar barsuko kailyje. O ką jau kalbėti apie galimybę tokiu netikėtu personažu tapti ir patiems. Plačios šypsenos, daug juoko ir neišdildomi įspūdžiai – garantuoti, o viskas ko reikia – tai magiškasis kigurumi kombinezonas iš internetinės parduotuvės „Kigu.lt“.